Компанія “ДОНЕЦЬК ЕКОЛОГІЯ ЛТД” спеціалізується на розробці науково-технічної документації та допомозі в отриманні всіх необхідних погоджень та дозволів в галузі охорони навколишнього середовища. За роки існування ми завоювали відмінну репутацію серед провідних компаній на ринку України.

Основним напрямком нашої роботи є промислова екологія, а саме - надання практичної, методичної та іншої всебічної допомоги підприємствам в організації і здійсненні їх поточної виробничої та природоохоронної діяльності, спрямованої на зниження негативного впливу на стан навколишнього середовища нашого краю, збереження природної самобутності унікальних куточків природного світу, які дивом залишилися на наших просторах.

Фахівці ТОВ «ДОНЕЦЬК ЕКОЛОГІЯ ЛТД» мають високу кваліфікацію і володіють значним досвідом роботи з об'єктами будь-якої складності, що дозволяє забезпечити якісне та швидке виконання робіт, а також затвердження і узгодження документів в державних контролюючих організаціях в мінімально короткі терміни. Працюючи з нами, можна бути впевненим в успішному вирішенні екологічних проблем.

Проектна документація розробляється відповідно до норм і вимог природоохоронного законодавства та з урахуванням всіх побажань замовника.

Пропонуємо Вам конструктивне спільне співробітництво в сфері вирішення екологічних питань підвідомчих Вам підприємств і установ.

Окремо пропонуємо довгострокову співпрацю із супроводу всієї природоохоронної та екологічної діяльності підприємств, в тому числі - складання статистичної звітності, визначення платежів за забруднення навколишнього середовища (екологічний податок) та шляхи їх мінімізації за рахунок реалізації природоохоронних заходів.

Чому саме ми

Наша компанія володіє рядом переваг перед багатьма проектними організаціями даного профілю, а саме:
Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
У наших фахівців більш ніж 10-річний досвід проектування екологічної документації.
Висока якість і професіоналізм виконуваних робіт заощаджує Ваш час при проходженні процедур узгодження.
Ми здійснюємо контроль виконаних проектів до отримання кінцевого результату і інформуємо замовника на кожній стадії.
Розумний і гнучкий підхід до ціноутворення.
Ми прагнемо до довгострокового співробітництва.
Такі партнерські відносини вигідні обом сторонам.
Жоден екологічний проект, навіть виконаний ідеально, не обходиться без зауважень з боку погоджувальних органів. На жаль, така «специфіка» нашої держави. Ми не кидаємо Вас і Ваш готовий екологічний проект один на один з даними структурами, а надаємо його супровід у наглядових екологічних органах. Важливо, що надається допомога за погодженням і супроводу проектів відбувається виключно в рамках Закону, тому в майбутньому Ви можете не побоюватися неприємностей, пов'язаних з низькою якістю самої роботи або перевіряючими органами.